KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15904165
nr 1590 4165
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, religiöst motiv. Olja på pannå30x23 cm, yttermått inklusive ram: 36,5x29 cm. Ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 januari 2024
kl 19:45:25
15/1 17:54:09
700 kr
15/1 18:14:20